Cebu Mango na festivalu jídla – FOODPARK v Brně

Kdo z Vás rád navštěvuje festivaly jídla, tak určitě bude znát FOODPARK, který se pravidelně pořádá na Malé Americe v Brně. A kdo ne, tak má možnost přijít 10.12.2016, který bude s nádechem vánoční atmosféry. Vždy se můžete těšit na kvalitní a čerstvé potraviny, nápoje a skvělou regionalní i zahraniční kuchyni. Na jednom místě se sejde spoustu stánků a Vy můžete s radostí ochutnávat celý den.

 

My jsme se poprvé účastnili 15.10.2016, měli jsme pro Vás připravené smoothie ze sušeného manga + banánu a rýžového mléka. Dále muffiny kokosové s mangem a banánové s mangem. Každý z Vás měl u našeho stánku možnost ochutnat sušené mango, jak přírodní bez cukru a konzervantů, tak s přidaným třtinovým cukrem. Většina z Vás byla chutí manga nadšená a to nás velice těšilo.

 

10.12.2016 se opět účastníme. Budou pro Vás připravené vánoční balíčky, nebude chybět oblíbené smoothie a samozřejmě sladké napečené dobroty s mangem. Budeme s přítelem prodávat osobně, pokud budete mít dotazy k mangu nebo k Filipínám, rádi s Vámi povykládáme.

 

Tak se na Vás moc těšíme. Zastavte se za námi.

Cebu Mango, Klára